Francúzsko - Disneyland

Disneyland Paris je dovolenka a rekreácia so zábavou v Marne-la-Vallée, novom mesto vo východných predmestiach Paríža vo Francúzsku. Komplex sa nachádza 32 km (20 mi) od centra Paríža.


Mapa Parku uvádza štyridsaťdeväť zaujímavostí tematických "krajinách": Frontierland, Fantasyland a Discoveryland.

Toto je krátka reportáž z našej návštevy v Disneylande.


Prišli sme asi o 10 hodine. Skvelá zábava v kúzelnom svete Mickey Mouse a jej priatelia sa začala.

Prežívali sme fascinujúce dobrodružstvo v štyroch krajinách: Discoveryland, Frontierland, Adventureland a Fantasyland.


V Discoveryland - cestovali sme s kozmickou loďou, a Toy Story 2, športovými vozidlami Nautilius a desivými raketami Space Mountain.
V Frontierland sme zažili vzrušenie a nadšenie v ubytovni Duchovia Fantom 999, na horskej dráhe Big Thunder Mountain a aj na parníku.
V Adventureland sme zažili ďalšie dobrodružstvá s hákom kapitána, videli sme Pirátov z Karibiku, boli sme v chráme Indiana Jones, na strome Robinson Cruzoe, v jaskyniach a tuneloch.
V Fantasyland sme sa hrali so Snehulienkou a siedmymi trpaslíkmi, Petrom Panom, Alenkou z ríše divov, lietajúcim slonom Dumbom, Lancelotom.

Pri prechádzke po hlavnej ulici sme navštívili farebné obchody a kúpili si nejaké suveníry.Nikdy nezabudneme na nádherný sprievod postáv z každej rozprávky, ktorý sa konal na hlavnej ulici v parku. Každý tancoval a spieval medzi hosťami.

Slideshow made ​​in Kizoa. See more

Poland - Bolesławiec

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára